Przejdź do stopki
Nabór pracowników samorządowych zatrudnionych na stanowiskach urzędniczych, w tym na kierowniczych stanowiskach urzędniczych, w rozumieniu ustawy z dnia 22 marca 1990 r. o pracownikach samorządowych

NABÓR PRACOWNIKÓW DO UMIG W OSIEKU

Treść

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO URZĘDNICZE

Nazwa
i adres jednostki
Urząd Miasta i Gminy w Osieku
ul. Rynek 1, 28-221 Osiek
Określenie stanowiska

referent prawno- administracyjny
Wymagania związane ze stanowiskiem
1. Wymagania niezbędne:
1) jest obywatelem polskim;
2) ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;
3) posiada wykształcenie wyższe prawnicze lub administracyjne;
4) nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
5) cieszy się nieposzlakowaną opinią,
2. Wymagania dodatkowe:
1) umiejętność obsługi komputera ;
2) staż pracy w administracji samorządowej.
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku
      1)Prowadzenie spraw związanych z:
a)       wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów z terenu nieruchomości
b)      wymierzaniem kar pieniężnych za usuwanie drzew lub krzewów bez wymaganego zezwolenia,
c)      wydawaniem zezwoleń na opróżnianie zbiorników bezodpływowych i transport nieczystości płynnych   oraz prowadzenie ewidencji udzielonych i cofniętych zezwoleń;
d)     najmem lokali mieszkaniowych
2) Udostępnianie informacji o środowisku i jego ochronie.
3) Prowadzenie publicznie dostępnych wykazów danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie.
4)Przygotowywanie projektów uchwał.
5)Prowadzenie rejestru działalności regulowanej w zakresie odbierania odpadów komunalnej od właścicieli nieruchomości.
6)Przygotowaniem materiałów będących informacją publiczną.
7)Prowadzenie ekoportalu.
Informacja o warunkach pracy na stanowisku
1)      Praca w pełnym wymiarze czasu pracy w Urzędzie Miasta i Gminy w Osieku.
2)      Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
3)      Miejsce pracy i stanowisko pracy nie dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce
W miesiącu lutym 2014 r. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Urzędzie Miasta i Gminy w Osieku, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych nie wynosi co najmniej 6%.

Wymagane dokumenty

1)      życiorys oraz list motywacyjny,
2)       kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;
3)      kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy w administracji samorządowej ;
4)      kwestionariusz osobowy osoby ubiegającej się o zatrudnienie -  załączniku do niniejszego ogłoszenia;
5)      oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
6)      oświadczenie o pełnej zdolność do czynności prawnych oraz korzystaniu  z pełni praw publicznych;
7)      podpisana klauzula o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.);
8)      kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność            w przypadku kandydata, który zamierza skorzystać                   z uprawnienia, o którym mowa w art. 13a ust.2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych.

Termin i miejsce składania dokumentów
Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem: nabór na stanowisko – referent prawno-administracyjny do Urzędu Miasta i Gminy w Osieku, ul. Rynek 1, 28-221 Osiek w terminie do dnia 24 marca 2014r.
Oferty, które wpłyną do Urzędu Miasta i Gminy w Osieku po określonym powyżej terminie nie będą rozpatrywane( uwaga: liczy się data wpływu do Urzędu Miasta i Gminy w Osieku).

Osiek, dnia 12 marca 2014 r.
                                                                 Burmistrz Miasta i Gminy
                                                             /-/ Włodzimierz Wawrzkiewicz

210390